Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Mistrzostwa Polski 2022 w Biegach na Orientację w lasach Nadleśnictwa Mielec

Mistrzostwa Polski 2022 w Biegach na Orientację w lasach Nadleśnictwa Mielec

W dniach 8 i 9 października br. na terenie Nadleśnictwa Mielec (leśnictwa Cyranka i Szydłowiec) odbędą się Mistrzostwa Polski w biegach na orientację, kategorie: bieg nocny i bieg średniodystansowy oraz zawody towarzyszące „Biegusiem przez las”. Organizatorami wydarzenia są Uczniowski Klub Sportowy „AZYMUT” Dębów, Podkarpacki Okręgowy Związek Orientacji Sportowej przy współpracy Nadleśnictwa Mielec.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia: https://podkarpackiebno.pl/index.php/mp/

 

W niedzielę tj.9 października w centrum zawodów tzn. na parkingu „Lesiówka” w godzinach przedpołudniowych Nadleśnictwo Mielec wystawi stoisko edukacyjne, gdzie wszyscy chętni na rozmowę będą mogli dowiedzieć się co w lesie piszczy oraz wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez leśników.

Zapraszamy do kibicowania i do udziału w zawodach. Podglądanie jak rywalizują zawodowcy będzie niesamowitym doświadczeniem, które liczymy, że zainspiruje Mielczan do udziału w organizowanym przez nas Mieleckim Zielonym Punkcie Kontrolnym, który odbędzie się tydzień później tj. 16 października 2022 r.