Widok zawartości stron Widok zawartości stron

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

Dnia 30 grudnia 2021 roku Zarządzeniem nr 34  Nadleśniczego Nadleśnictwa Mielec wprowadzono „Regulamin korzystania z dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mielec” oraz „Regulamin korzystania z dróg leśnych udostępnionych do ruchu publicznego dla pojazdów silnikowych, zaprzęgowych i motorowerów na terenie Nadleśnictwa Mielec”. Wyżej wymienione zarządzenie oraz regulaminy zostały załączone na dole strony. Tego samego dnia wprowadzono także Zarządzenie nr 35 Nadleśniczego Nadleśnictwa Mielec w sprawie udostępnienia dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mielec dla ruchu pojazdami silnikowymi, zaprzęgowymi i motorowerami wraz ze schematem stałej organizacji ruchu dla drogi nr 39 w Leśnictwie Czajkowa. Powyższe zarządzenie wraz z załącznikiem załączono poniżej.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo na dole strony załączamy Regulamin miejsca postoju pojazdów oraz kilka pomocnych rad dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa w lesie.

Na czas wakacji wyznaczyliśmy dodatkowe miejsca postoju pojazdów, na których obowiązuje "Regulamin miejsca postoju pojazdów".

Prosimy o nie zastawianie pozostawianymi pojazdami wjazdów na dojazdy pożarowe (!)

Lokalizacje dodatkowych miejsc postoju:
X 50°18'05,4" N
Y 21°29'21,3" E

X 50°16'35,3" N
Y 21°33'20,6" E

X 50°16'42,8" N
Y 21°34'37,0" E

Informujemy, że na stronie Banku Danych o Lasach (https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/) dostępna jest mapa zagospodarowania turystycznego.

Można również pobrać aplikację na telefon mBDL wraz z mapami lasów.

Pomysły na wypoczynek

Bieganie to dziś, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszy sport uprawiany przez Polaków.